Здравей колега,
Всеки труд се заплаща - при тези които изработваме уебсайтове си има тип поддръжка.
Лично аз работя на час - понякога има проблеми, които отстранявам след ъпдейти, друг път използвам часове за наливане на продукти примерно. Не се притеснявайте да таксувате всичко извън договореното. Аз лично съм предлагала отстъпки при повече часове, така че и клиента да е доволен, процеса все пак е двустранен.
Успех!